Gå til innhold

Behandling av lakkert trepanel


Anbefalte innlegg

Gjest Forandring fryder
Skrevet

Vihar flott lakkert trepanel i en gang. Lekkert gyllent. Men nå er jeg lei det! Har ikke lyst til å male det, vil gjerne at mønsteret i trestrukturen skal synes.

Har lest i en annonse flere ganger (men ikke tatt vare på den) om et middel en kan påføre for å lysne treverket, uten at en behøver å fjerne lakken først. Hørte enkelt og greit ut:

Noen som har prøvd dette produktet?

Skrevet

Sjekk om du kan bruke panellakk uten å fjerne gammel lakk. Panellakk ser omtrent ut som veldig uttynnet beis, og man ser trestrukturen, men får et hvitvasket utseende.

http://www.scanox.no/www/scanox-no/20030073.nsf!OpenDatabase&l=no&tm=4E2A5C1D553DF280C1256CF000594E62&main=/scanox/20040100.nsf/wfrmFrameset!ReadForm

Og her ser du eksempel på gulnet panel og panel med antikkhvit panellakk: http://www.hushjemhage.no/images/ill_spoross_panellakk.jpg

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...