Gå til innhold

Vanne...


Anbefalte innlegg

Gjest str 38
Skrevet

...planter.

Type "liten palme" med tynn stamme og tynne blader. Hvor ofte skal de vannes og hva med jorden? Bør den ha næring (hvor ofte) eller skiftes?

Fortsetter under...

lalala1365380457
Skrevet

helt umulig å si hvis du ikke vet navnet..

du skriver tynn stamme og tynne blader.. er bladene veldig lange/ganske korte? hvilken grønnfarge er det på de? er det noe spesiellt som kjennetegner stammen utenom at den er smal?

det eneste jeg kommer på ut fra det du skrev er denne:

http://images.google.com/imgres?imgurl=http://www.imagasin.no/planter/images/116.jpg&imgrefurl=http://www.imagasin.no/planter/116.html&h=274&w=170&sz=17&tbnid=P6NvZU9ZYYgJ:&tbnh=108&tbnw=67&start=6&prev=/images%3Fq%3Delefantfot%26svnum%3D50%26hl%3Den%26lr%3D

er det noe sånt? hvis ikke, hva er forskjell? ;)

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...