Gå til innhold

luftsmerter!


Anbefalte innlegg

Gjest batteri

jeg er veldig plaget med mye luft i magen og oppblåst mage,avogtil får jeg veldig sterke luftsmerter.jeg tror ihvertfall d er luftsmerter.

en morgen jeg hadde d klarte jeg ikke stå oppreist,da gikk jeg på do.d var litt vondt,men etter jeg ar ferdig,kjente jeg d ikke.men jeg får sånn luftsmerter avogtil når jeg kjenner jeg har mye luft i magen,og jeg kjenner at lufta liksom vandrer rundt i kroppen.d er ganske ubehagelig.avogtil hjelper d å slippe ut luft,men jeg kan jo ikke gå rundt og fise(unnskyld uttrykket:-)-alle plasser da.d både høres og luktes jo...dette plager meg!!noen råd?

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/18041-luftsmerter/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...