Gå til innhold

Problemer med urinering


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei. Jeg har et finurlig "problem", som jeg vet jeg deler med en del andre. Har i hvertfall et par i bekjentskapskretsen min som har vanskeligheter med det samme. Saken er:

Jeg klarer ikke tisse hvis noen andre ser på. Det hjelper ikke hvor "trengt" jeg er, det knyter seg fullstendig. Hva kan årsaken være?

(Dette hører kanskje ikke innunder allmenn-medisin, men jeg visste ikke hvor jeg skulle henvende meg)

Gjest Nina Lindstad, spesialist i allmennmedis
Skrevet

Svært uheldig at du er mann. Prøv et lukke toalett. har nok med nervøsitet og muskelspenninger å gjøre. kanskje kan urologen svare deg mer konkret.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...