Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Kan jeg spørre deg om hva du hadde av symptomer, som du la frem for legen din? var det legen som stilte diagnosen ut i fra hva du la frem, eller var det du som sa at jeg er utbrendt, og trenger sykemelding.

Kjempetaknemlig hvis du har anledning til å svare meg

:o)

Det begynte med en langvarig virusinfeksjon, som jeg aldri kom meg fra. Følte meg utmattet, stresset, søvnløs, helt flatt batteri.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/18568-utbrenthet/#findComment-83346
Del på andre sider

Det begynte med en langvarig virusinfeksjon, som jeg aldri kom meg fra. Følte meg utmattet, stresset, søvnløs, helt flatt batteri.

takk for svar!

jeg var hos legen i går, og legen sykemeldte meg i 4 uker i første omgang pga. "å ha møtt veggen" som han sa, men dette er kanskje det samme som å være utbrendt, det kan vel hende at jeg trenger lenger tid, men det får jo tiden frem til disse 4 ukene har gått vise, for det er jo først da jeg vet om jeg er er sterk nok og føler meg frisk.

jeg har i.flg. legen ikke en vanlig depresjon, men er både fysisk og psykisk utslitt.

har du vært lenge sykemeldt?

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/18568-utbrenthet/#findComment-83513
Del på andre sider

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...