Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

jeg og dama mi fikk for noen uker siden kløe og hudskifte nedentil. dette har gått over for henne, men ikke helt for meg. det svir også i urinrøret etter jeg har tisset eller hatt utløsning. hva er dette?

Skrevet

Akkurat det samme gjelder meg og dama. fikk det for ca en uke siden. synes dette er litt bekymringsfullt.. har begynt med en canesten kur. Men klør fortsatt litt, selv om det har blitt noe bedre.

  • 2 uker senere...
Skrevet

Akkurat det samme gjelder meg og dama. fikk det for ca en uke siden. synes dette er litt bekymringsfullt.. har begynt med en canesten kur. Men klør fortsatt litt, selv om det har blitt noe bedre.

Hei!

Jeg har også hatt noe lignende. Kløe i kjønnshår og rundt penis. Det har og forekomt at jeg har "flasset2 litt. Jeg prøvde en krem uten perfyme. hjlap litt men d klør fortsatt etter onani. Hva er en canesten kur og får jeg tak i en slik uten resept? Takk for svar!

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...