Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Uavhengig av hva som må ha blitt diskutert i den forrige tråden, men la meg spørre: er en hvit amerikaner mer eller mindre "jævla utlending" enn f. eks. en inder, somalier eller pakistaner?

På hvis vegne er man mest hårsår?

Skrevet

Tja, skal du diskutere det med meg.

Alle som har kjipe, respektløse holdninger med brun hud er jævla utlendinger. Alle som har det samme men har hvit hud er jævla drittsekker. Alle andre, uansett farge er som regel helt ok :o)

Gjest Wer bist du?
Skrevet

Noen i den tråden trakk skillelinjen ganske klart ved hudfarge, så den stakkars hvite amerikaneren ville sannsynligvis aldri blitt kalt "jævla utlending" :) Og det var vel ingen som var særlig hårsåre, heller...?

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...