Gå til innhold

Overvekt (bagasje) på fly


Anbefalte innlegg

Gjest lalalalalalala
Skrevet

Skal fly med widerø og der er det max 15 kg i bagasje. Regner med at jeg har ca 5 kg for mye når jeg skal hjem. Gjør meg ingenting å betale overvekt, men det jeg lurer på er om de kan nekte meg å fly med for mye kg?

Er vel en grunn til at de oppererer med kg-begrensing?

Skrevet

Har tatt fly med Widerøe med bagasjeovervekt. Gikk fint å ta med det... (var vel 3-4 kg over tror jeg)

Skrevet

Du blir ikke nektet, men hva det koster vet jeg ikke. Jeg fløy KLM for noen år siden, de skulle ha 245 kr pr KILO overvekt. Drittselskap!

Gjest den ekte noor
Skrevet

Har ikke kilo begrensinga noe med hvor mye drivstoff de beregner da?

Fikk med neg 11 kg overvekt gratis hos British Airways jeg:)

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...