Gå til innhold

Handle i Sverige


Anbefalte innlegg

Gjest mørke striper
Skrevet

Hva er billig å handle i Sverige annet enn kyllingfileter og alkohol?

Gjest midia
Skrevet

Røyk betalte 290 norske kroner for 5 pakker i går.

Gjest mørke striper
Skrevet

Røyk betalte 290 norske kroner for 5 pakker i går.

Jeg røyker ikke.

Skrevet

Karbonadedeig, brus, snop, helsekostprodukter,gulost

Skrevet

Vet ikke hvor i Sverige du skal handle, men Konsum på Storlien hadde Kjøttbullar til 29.90 Sek for ett kilo. De var faktisk gode også! Mamma var der på fredag og betalte 325,- sek for 5 pk tobakk, på en liten butikk ved jernbanen

Skrevet

Endel ost, pålegg, og kjøttprodukter. Og ting og tang på apotek feks. Har du hest, og trenger markkur, får du det uten "dyrlegehonorar" direkte. Koffeinpiller om du trenger det. Snus, røyk og litt brus feks..

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...