Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Har i lengre tid (et par mnd) vært plaget med at hjertet periodevis hopper over et slag, noe jeg kjenner som en rar følelse i brystet. Når så neste slag kommer er dette sterkere enn de vanlige slagene. Blir nesten litt småsvimmel når dette pågår. Disse periodene med hjertebank/arytmi kan vare fra et kvarters tid til flere timer. Er ellers frisk og oppegående, 26 år gml kvinne. Ingen psykiske problemer, derav liten sjanse for at det er angstrelatert.

Noen som vet hva dette kan være, evt. har gode råd mot dette?

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/196226-hjertebank/
Del på andre sider

Fortsetter under...

  • 3 uker senere...
timeout1365380575

Hei du:) Disse "ekstra" slagene er helt ufarlige men kan innimellom være litt ubehagelige, spesielt om man begynner å "legge merke" til dem for mye. Les hjertespesialist Søylands svar på mitt innlegg "Hjertefunksjoner og Angst". Der får du svar på ganske mye.

mvh

ES

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/196226-hjertebank/#findComment-1405866
Del på andre sider

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...