Gå til innhold

vondt i et kne


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har lenge gått med et vondt kne. Smerten sitter bak og inn i kneet.Har mest vondt i tiden etter trening med jogging og sykling. Klarer neste ikke å sitte på kne eller stå og tøye frem side lår.Trener hver dag enten jogging eller sykling. Hva kan det være?

Skrevet

Høres ut som overbelastning. Ta en pause fra jogging og sykling en ukes tid - i steden kan du kanskje gå noen forsiktige turer?

Kan også hende du trenger en kortvarig kur med smertestillende og betennelsesdempende medikament. Hør med legen din!

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...