Gå til innhold

vondt bryst


Anbefalte innlegg

Gjest bekymret81
Skrevet

Er 24 år, har merket en kul i ene brystet. Den virker hardere enn den andre og er vond om jeg trykker for mye på. Blir usikker, skal jeg sjekke det hos legen? Har vært øm en lengre periode, men kulen virker større enn for en uke siden og det er vondere. Hva skal jeg gjøre?

Gjest Hilsen en som vet hvordan det er
Skrevet

Ja, det er absolutt en grunn til å oppsøke lege. Jeg har selv hatt en kul i brystet, men det var heldiggvis ikke noe stort, men jeg opererte den vekk alikevel, bare for å slippe å bekymre meg. men hvis den har forandret seg i formen, da skal du i alle fall gå til lege. det sa legen til meg da jeg først skjekket min... Det trenger ikke å være noe farlig,men man vet aldri. Bedre før enn var ikke sant?? :o)

Skrevet

Synes absolutt du skal ta deg en tur til lege for å få den undersøkt. Trenger ikke være noe galt, men hvis det skulle vise seg å være det så er det lurt å få ordnet opp i saken så tidlig som mulig.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...