Gå til innhold

Blande vodka-typer


Anbefalte innlegg

Gjest jente21år
Skrevet

Jeg bare lurer på om det er dumt å blande koskenkorva vodka og absolut vodka på samme flaske. Jeg hadde koskenkorva på en halvlitersflaske også helte jeg på absolut for å fylle opp flaska fordi jeg skal ha det med meg i helga, også glemte jeg at det var koskenkorva og ikke absolut på flaska fra før... Har dette noe å si? Blir jeg dårlig eller noe om jeg drikker det?? Kanskje dumt spm men... :)

Fortsetter under...

Skrevet

Det har neppe noe som helst å si mht. om du blir dårlig eller ikke. De fleste vil sikkert ikke merke det på smaken engang. Det er bare sånne særinger som meg som faktisk er nøye på hva slags vodka jeg drikker :-)

"..................................."

Skrevet

Så lenge du ikke drikker vodkaen bar og/eller har spesielle preferanser for en spesiell vodka, så spiller det ingen rolle.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...