Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har i en periode på flere år (4-5) vært plaget med småsår og betente/ømme områder i begge nesebor. Sårene avgir litt blod og de ømme punktene kan minne om kviser. Dette er en tilstand som kommer og går, i perioder er jeg helt uten plager. Det kan virke som bading i saltvann og opphold klima med høy fuktighet gjør at plagene forsvinner. Hva kan dette være, bør jeg oppsøke lege?

Hilsen 40-åring

Skrevet

Har du meget tørr luft i rom som du oppholder deg daglig?

Kanskje du kunne anskaffe en luftfukter, ettersom fuktigere klima hjelper på plagene.

Pål Sand, almenlege
Skrevet

Kjære gl.

Sannsynligvis er dette kun irritasjon av slimhuden i nesen.For ordens skyld synes jeg allikevel du bør gfå en lege til å se på det.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...