Gå til innhold

smerter i penishodet


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har til tider stikkende ubehag i penishodet, kjennes ut som om det er urinrør relatert. Kan ikke se noe sopp eller noe uvanlig.

Er ikke seksuelt aktiv.

Miklos Degre, Dr Med Spesialist i mikrobiologi
Skrevet

Det er litt for sparsomt med opplysninger til å kunne forsøke en diagnose. Stikkende ubehag kan skyldes flere forskjellige ting, fra banale infeksjoner, grus eller forandring i urinens innhold, surhetsgrad, etc. Uten å ta i alt for hardt kan jeg si at om du ikke har noen synlige forandringer på penisen, eller noe du ser i urinen ville jeg se det an. Hvis det blir verre, eller om det ikke gir seg og du oppfatter det som plangsomt bør du konsultere lege som kan undersøke det og eventuelt ta tilleggsprøver.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...