Gå til innhold

Mave, tarm, hode problem?


Anbefalte innlegg

Hei, er en mann på 32 som har vært dårlig en stund nå. Ved jule tider begynte jeg å få sterke mage smerter og var veldig oppfylt.(Toalettbesøk ett par gang i uka) Dette fortsatte i flere uker.

Legen min sa det var kost-relatert siden jeg ikke hadde diare. Fikk etterhvert nesten brekninger ved større måltider.

Nå har jeg vært veldig svimmel og uvel siste par uker. Spiser lite. Mat og vann smaker rart.

Kan ikke se blod i avføring, men den er veldig varierende. Løs og hard og slimete, ser ikke ut som maten er fordøyd ordentlig av og til.

Av og til kjennes det ut som magesår, som jeg hadde noen år tilbake.

Synes det er rart at dette vedvarer så lenge.

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/221913-mave-tarm-hode-problem/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

×
×
  • Opprett ny...