Gå til innhold

Bekymret for HIV smitte


Anbefalte innlegg

Olav991365380957

For noen uker siden gjorde jeg noe idiotisk. Jeg sniffet kokain gjennom en sammenrullet seddel. Han som sniffet før meg, med samme seddelrull er trolig HIV positiv. Det var ikke noe blod eller annet synlig på seddelen. Hvor stor er sansynligheten for å bli smittet på denne måten?

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/222330-bekymret-for-hiv-smitte/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Miklos Degre, Dr Med Spesialist i mikrobiologi

Man kan aldri si aldri i medisin, men det er svært usannsynlig at du kan ha blitt infisert med HIV på den måten du beskriver. Jeg har aldri vært bort i noe slik infeksjonsrute, heller ikke i litteraturen.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...