Gå til innhold

Redskap for å lage hestehale


Anbefalte innlegg

Gjest ponnytail
Skrevet

Sist jeg var i England kjøpte jeg en slags nål som gjør at du kan lage hestehale hvor det er snurret hår rundt der man har strikken. Er det noen som vet hvordan jeg får til dette. Det var med en bruksanvisning men den er blitt borte.

Kanskje det finnes linker til hvordan man gjør det men jeg kan ikke finne det.

Skrevet

Sett nålen ned i håret (altså gjennom håret rett bak strikken med "nåløyet" opp). Ta halen gjennom "nåløyet" og dra nålen ut (nedover).

Skrevet

Sett nålen ned i håret (altså gjennom håret rett bak strikken med "nåløyet" opp). Ta halen gjennom "nåløyet" og dra nålen ut (nedover).

hvis det var sånn som jeg tenkte på. Topsy tail...

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...