Gå til innhold

Glommavann


Anbefalte innlegg

Gjest LucySky
Skrevet

Inspirert av tråden et stykke nedenfor om salt drikke, minner jeg folk på noe jeg tenker hver gang jeg ser bemerkninger om Glomma.

- Vann derfra? Æææææsj!

Må ikke glemme at Glomma kommer langt nordafra, stryker frisk og fin nedover, gjennom Stor-Elvdal og l-a-n-g-t nedover til Østfold og ut.

Har aldri smakt Bonaqua, men det kunne jo hende vannet i den var tatt sånn litt oppi der, og ikke på nedsida av fabrikkene, som det høres ut til at mange her tenker seg det.

Bare så det er sagt.

:)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Nei, det er sikkert ikke noe galt med Bonaqua vannet. Det som er galt, er at det fremstilles som italiensk kildevann.

Gjest LucySky
Skrevet

Nei, det er sikkert ikke noe galt med Bonaqua vannet. Det som er galt, er at det fremstilles som italiensk kildevann.

Har som sagt aldri kjøpt det. Men står det utenpå at det tappes i Italia? Hvordan vet folk at det er "æææsj, Glommavann" da?

Skrevet

Har som sagt aldri kjøpt det. Men står det utenpå at det tappes i Italia? Hvordan vet folk at det er "æææsj, Glommavann" da?

Har aldri kjøpt en flaske, så jeg aner ikke hva det står, men det står neppe noe sånt når det ikke er sant.

Men navnet gir helt andre assosiasjoner enn vanlig kranvann.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...