Gå til innhold

Hvor mye må jeg ut med for en billig laptop?


Anbefalte innlegg

Gjest studentinnen
Skrevet

Er redd for at laptopen min synger på siste verset nå. kjøpte den i 2004, men den har hatt noen fall i gulvet og noen reparasjoner hvor harddisken måtte skiftes ut. Nå har den klikket helt. bare begynner og stopper igjen. Nå i det siste har den ikke villet slå seg på i det hele tatt.

Skal få en bekjent til å ta en titt på den og muligens reparere, men det kan jo koste penger det også.

Jeg trenger desperat en laptop til skolebruk nå. Hvor mye må jeg regne med å bruke enten jeg kjøper brukt eller ny?

Videoannonse
Annonse
Gjest Megler Smekk
Skrevet

Du kan få en helt grei laptop (Intel Celeron 1.60 GHz, 256MB RAM, 40 GB disk) for ca. 5000 hos Dell.

Skrevet

Om du skal ha en som holder litt ville jeg kjøpt en til rundt 8000,-. Du får selvsagt billigere, men det er ikke særlig lønnsomt i lengden. Også sverger jeg fremdeles til HP, selvom det finnes mye annet bra også, men HP er ikke så plastikk som mange andre. http://www.komplett.no/ er en kjekk side.

Skrevet

fra 4-9000 omtrent

jeg kjøpte en Acer Aspire 3000 til 7700 og er veldig fornøyd - den har alt! - trådløs nettverkskort og DVD-brenner.

Jeg handlet på http://www.elprice.no

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...