Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg hadde kort, beskyttet sex med en prostituert i Tjekkia for tre uker siden. Jeg merker ingenting, men er likevel nervøs. Har også hatt annen samleiepartner etter dette, ubeskyttet. Burde jeg teste meg for kjønnssykdommer før sex med andre, eller er det trygt? Er det fare for HIV?

Skrevet

Selvfølgelig må du teste deg før du knuller andre! Om du selv pådrar deg hiv eller noe annet driter vel vi andre i, men vær såpass ansvarsbevvist at du ikke sprer det videre da!

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...