Gå til innhold

Ønsker hjelp til kjøp av pc.


Anbefalte innlegg

Gjest Kan pc, men ikke så mye pc :)
Skrevet

Kan dere kloke pchoder være så snille å hjelpe oss litt her.

Sønnen min på snart 13 år ønsker å bruke sparepengene sine på en ny pc, da den han har er mange år gammel og veldig utslitt.

Jeg ønsker selvsakt at gutten skal få mest mulig for pengene og en pc som duger til hans bruk.

Ved siden av "vanlig bruk", surfing og fotobehandling så bruker han den mye til spill på nettet.(Runescape ol. spill som krever noe av pc)

Grafikkort og lydkort (?) er altså viktig.

Minne bør være 1084 mb (?) som det minste eller?

Han har en 6 - 7000 til rådighet. Det han har fra før da er skjerm (den er av den gamle sorten) tastatur, mus, høytalersett ol.

Er det noen gode sjeler der ute som får lyst til å hjelpe guttungen med kjøpet? Har du noen du virkelig ønsker å anbefale? Butikk eller nett er samme, bare nettbutikken er grei på service i ettertid.

Takker så mye for evnt. hjelp :)

Videoannonse
Annonse

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...