Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei, ble veldig sliten på høyre øye i går. Jeg tok flere ganger øyedråper. Og tok til slutt ut linsene mine. Da jeg gikk og la meg dannet det seg en slimete væske på øyet. Øyet ville ikke åpne seg like mye som det venstre. Er fremdeles rød i dag. Noen anelse?

Skrevet

Ikke bruk linser på et par dager i hvert fall.

Det kan være en betennelse eller det kan være øyekatarr.

Bruker du endagslinser? Hvis ikke ville jeg i renset etuiet/kjøpt nytt og byttet linser.

Gjest niclas 65
Skrevet

kan være øyenkatarr.de dråpene du nevner,er det mot katarr?hvis ikke ,og det ikke går over på noen få dager,bør du til lege og få resept på dråper mot katarr(hvis legen finner ut at det er det)

Skrevet

kan være øyenkatarr.de dråpene du nevner,er det mot katarr?hvis ikke ,og det ikke går over på noen få dager,bør du til lege og få resept på dråper mot katarr(hvis legen finner ut at det er det)

Dråpene er vanlige øyendråper mot tørrhet. Jeg drar sikkert til legen i morgen og sjekker.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...