Gå til innhold

Tanker en fredagskveld


Anbefalte innlegg

Skrevet

Av og til når jeg klemmer ut en kabel, så blir den liksom bare hengende der. Ikke er den ute, og ikke er den inne. Så må jeg liksom bare klipe den av.

Deretter må jeg tørke minst 20 ganger, men fremdeles er det ikke nok. En halv time senere klør det livlig. Så må jeg til og nesten stikke en finger opp i arslet for å få renset opp.

Hvorfor er det sånn?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

*lol* ;) det er vel Mr.Hanky som angret på å besøke deg, og forsøker å finne veien tilbake i håp om å slippe å komme ut!

Skrevet

*lol* ;) det er vel Mr.Hanky som angret på å besøke deg, og forsøker å finne veien tilbake i håp om å slippe å komme ut!

... men det er jo ikke jul nå ...

Skrevet

Ikke knip, men press på! : ) Tenk om kvinnfolk som føder unger skulle bare knipe av huet fordi ungen ikke ville ut med det samme da!!??

I følge fruen på "du er hva du spiser" på tv3 så har du sunne kabler hvis du bare tørker deg tre ganger.. flere tørk enn det så bør du legge om kosten! husk MINST 1,5 liter vann om dagen, helst mer... ;)

Lite å tenke på for tida?

Skrevet

Isj... da drikker du for lite,, og spiser litt for lite fiber. Da funker ikke peristaltikken på en tilfredsstillende måte. (Tarmbevegelsene som gjør at avføringa finner veien ut.)

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...