Gå til innhold

Sånn omtrent hvor mye koster...


Anbefalte innlegg

Gjest matvarer
Skrevet

...1 egg/1 pakke egg

...1 kartong vanlig appelsinjuice (1 liter)

...1 liter melk

...1 banan

...1 eple

????

Gjest matvarer
Skrevet

47,50 kr

Skal si det var nøyaktig!Og så kjapt! Takk, men skulle gjerne hatt prisene for hver enkelt matvare også...Om du gidder? Tusen takk altså:))

Skrevet

...1 egg/1 pakke egg 25-30 kr for 12 egg

...1 kartong vanlig appelsinjuice (1 liter) 15 kr+ (tine)

...1 liter melk ca 10 kr

...1 banan 3-5 kr

...1 eple 4-6 kr

tenker

Gjest matvarer
Skrevet

...1 egg/1 pakke egg 25-30 kr for 12 egg

...1 kartong vanlig appelsinjuice (1 liter) 15 kr+ (tine)

...1 liter melk ca 10 kr

...1 banan 3-5 kr

...1 eple 4-6 kr

tenker

Du er en knupp!!!!:))) Takk! Ha en fin kveld:)

Skrevet

Du er en knupp!!!!:))) Takk! Ha en fin kveld:)

takk i like måte:)

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...