Gå til innhold

Webmaster


Anbefalte innlegg

aurorawilhelmine
Skrevet

hvorfor får jeg ikke limt inn innlegg jeg har skrevet i word, slik som jeg kunne gjøre før? er så kjipt å måtte skrive innlegget to ganger bare fordi man ikke kan klippe og lime. Er også vanskeliger å henvise til sider eller å gjengi sitater. Tar mye lengre tid også.

Gjest Webmaster, Teknisk støtte
Skrevet

Dette har jeg skrevet i Word og limer inn – så nå får vi se (det fungerte), neste test er å henvise til en side: http://www.doktoronline.se (det fungerte også).

Jeg ser ikke helt problemet her, kanskje det det er forskjell på nettlesere? (jeg bruker IE 5.01). Og har testet i Netscape også.

Kan du sende en e-post til [email protected] hvor du beskriver problemet ditt litt mere? Så skal vi se om vi ikke kan hjelpe deg.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...