Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg sliter mye med halsbetennelse. Har ganske ofte svært sår hals, hovne mandler og problemer med å svelge etc. Har også opplevd pusteproblemer noen ganger.Jeg får ikke feber hver gang. Halsproblemene dukker opp flere ganger i året, men vil ikke ta antibiotika så ofte, og lar det derfor gå over av seg selv. Men det er veldig slitsomt å ha så ofte vondt så lurte på hvordan det er med fjerning av mandler og om det kan hjelpe? Eller er det bare noe jeg må leve med?

trenger hjelp nå!
Skrevet

Ta en tur til legen din, du. Han eller hun vil trolig henvise deg til nærmeste øre-nese-halsspesialist hvor du får vurdert om du bør fjerne mandlene! Lykke til!

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...