Gå til innhold

ekkel


Anbefalte innlegg

Skrevet

er så ekkel, fæl, stygg, slimete, heslig

brukt

hore

sexleketøy

burde vært sperret inne, så folk slapp å bli kvalm av å se meg

Skrevet

Hei vanilje!

Du beskriver følelser som er inni deg, ikke det vi andre ser.

Vi ser deg som ett menneske. Følelsene er vonde å bære innimellom.

Skrevet

Skulle hatt noen "rette" ord til deg nå. Men de har jeg ikke. Bare at jeg vet! Kjenner det langt inn i sjelen nå.

den voksne, fornuftige delen vet at det er feil! Men å kjenne det, det er noe annet! Det er lettere å si det til deg:

Du er ikke ekkel!!!

Skrevet

Kjære, kjære deg!!

Du er IKKE ekkel! Jeg forstår at du føler det slik. Jeg føler også at jeg er ekkel. Men hvis jeg kunne gitt den evnen til å se deg selv slik alle andre så deg, så ville du forstå at du er alt annet enn ekkel!

DU ER IKKE EKKEL!!! også skulle jeg ønske at jeg kunne si det samme til meg selv. Men vi er ikke ekle. Det overgriperne har gjort mot oss, det er ekkelt!

Klem fra Liljen!

www.liljensverden.piczo.com

Skrevet

vakker. omsorgsfull. klok. morsom. dyktig. oppegående. viljesterk. fighter.

sperre inne noe sånn? ikke tale om.

klem.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...