Gå til innhold

Hårfargen "sjokolade"


Anbefalte innlegg

Gjest lille spiff
Skrevet

Noen som har prøvd denne hårfargen som heter sjokolade?

Skal kjøpe farge hos frisør og de anbefaler meg denne fargen. Vil gjøre det hjemme, blir litt biligere..Men så er jeg redd fargen kan bli for mørk, da.

Har i dag mellombrunt hår, og vil ha det mer brunt. Hva tror du?

Skrevet

Bruk en hårfarge som ser en anelse mørkere ut på pakningen enn den du har opprinnelig. Fargen blir mørkere enn det som blir opgitt på eska.

Skrevet

Har dårlig erfaring med hjemmefarging, jeg farger det heller hos frisør. Har inntrykk av at produktene er bedre, de er flinkere til å velge farge og avpasser bedre hvor lenge fargen sitter i. Hjemmefarget hår blir fort seende litt "nylon" ut, i hvertfall om du har fargen for lenge i.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...