Gå til innhold

Tips til ferie i juli 2007?


Gjest bestille noe snart....

Anbefalte innlegg

Gjest bestille noe snart....
Skrevet

Vi er typiske Danmark turister i sommerferiene.

Til sommeren har vi lyst til å gjøre noe anet, feks a la sydenferie som vi ikke er vant med.

Men, det må være i juli, og det må ikke være for dyrt.

Tips?

Skrevet

http://www.hellaswings.no/ - foreslår Chios, det er min definitive favoritt-øy! Helt unik, og ikke ødelagt pga turisme, siden turismen der ikke har tatt overhånd, den er bare i en liten skala sammenlignet med greske øyer flest.

"Bestill familieferien for 2007 nå, og barna betaler kun fly og er gratis med på utflukter!" står det dessuten på forsiden der nå, det gjelder nok bare i en periode framover, tror ikke det er en fast rabatt året rundt, så det ser jo ut til å være gunstig å slå til på.

Kan gå god for at det er et pålitelig selskap, selv om de ikke er blant de mest kjente eller største.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...