Gå til innhold

julegaver


Gjest gaver og pakker

Anbefalte innlegg

Gjest gaver og pakker
Skrevet

Var snakk om julegaver og penger under.Jeg persinlig syns ikke at det trenger å være galt å bruke masse penger på julegaver. Har eksempelvi brukt 2500 på gaven til min kjæreste. Hvorfor ikke, liksom? Har jo mer en nok penger, og det jeg har kjøpt, det trenger har virkelig. Ønsker seg det også. Så ser jeg ingen grunn til å la være å kjøpe en dyr gave, om man nå har penger til det. Vi lever dessverre i vesten, der materialismen ruler alt.

Skrevet

Så lenge man har råd, så er det OK. Men man skal nok vokte seg for å kjøpe "alt" til ungene. De venner seg for til ting.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...