Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

er skikkelig stygg og skrikende. For at det ikke skal bli for mange av regnbuens farger på denne siden burde den gule linjen/feltet heller ta opp igjen orange fargen i "online" i logoen, det hadde matchet bedre (synes jeg).

(bare små pirk i forhold til de andre tingene som burde utbedres selvsagt, men kunne ikke dy meg for å nevne dette og)

Fortsetter under...

Skrevet

Der er jeg helt enig...Eller evt. forandre fargen i logoen fra orange til gul...

Gjest prust
Skrevet

Enig! I og med at den "lekre" duse fargen der trådene ligger, går litt mot oransje, synes jeg de skulle kutte den skrikende gulfargen i linja øverts mot den oransje i overskriften - akkurat slik du sier!

Men, ja, det er pirk :-)

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...