Gå til innhold

NHD


Gjest bekymret3453465
 Del

Anbefalte innlegg

Gjest bekymret3453465

Om efexor/cipralex er årsaken til ødem i anklene. Vil det gi økt risiko for blodpropp da? I følge en lege jeg så på tv gir ødem i anklene økt risiko for blodpropp uansett og jeg vil ikke at Anti depresivene jeg går på skal gi meg blodpropp Håper du kan svare på dette for det bekymrer meg Jeg er altså 24 år og har hovne ankler som jeg tror stammer fra AD (først efexor,sluttet for 2 måneder siden med det, og nå har jeg gått på cipralex i ca 10 dager)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Fortsetter under...

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
 Del

×
×
  • Opprett ny...