Gå til innhold

angrepille...gravid?


generasjonen88
 Del

Anbefalte innlegg

generasjonen88

hei! for en uke og tre dager siden hadde jeg og kjæresten min såkalt "samleie" han var ikke inni meg akkurat men sprutet flere ganger på underlivet mitt. etter 14-16 timer tok jeg da en angrepille for å hindre graviditet (for sikkerhetens skyld). men i dag etter en uke og tre dager så føler jeg meg meget kvalm og svimmel, og for fire dager tilbake blødde jeg og fikk samtidig brun utflod. altså alt dette skjedde etter angrepillen. jeg skjønner ikke helt hvorfor dette skjer? er det bivirkninger fra angrepillen?? eller er det rett og slett sansynlig at jeg er gravid??? jeg skulle få mensen den 14 juli men fikk det mye før, og det varte bare i to døgn. mvh generasjonen88

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Fortsetter under...

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
 Del

×
×
  • Opprett ny...