Gå til innhold

Abilify: Generell dehydrering?


bibben
 Del

Anbefalte innlegg

bibben

Ved bruk av Abilify opplever jeg en enorm munntørrhet og tørrhet i øynene. Det er som om slimhinnene tørker ut.

Munntørrheten gir en merkelig smerte i tennene. Disse problemene er mest påfallende om natten, noe som fører til at jeg må opp og drikke mange ganger pr. natt.

I tillegg til dette våkner jeg ofte med en dundrende hodepine.

Mitt spørsmål er: Fører Abilify til en generell dehydrering, og er det i tilfelle dette som gir disse ubehagene. Finnes det et effektivt botemiddel?

Jeg er redd for tannhelsen som følge av dette, og jeg er redd for et høyt forbruk av hodepinetabletter.

Tar i mot alle gode råd med takk!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Fortsetter under...

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
 Del

×
×
  • Opprett ny...