Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg lurer på om det går ann og ha kronisk hoste.Jeg hoster hele året rundt og alle trur jeg har bronkitt fordi hosten e så fæl,men jeg er vant med den så jeg reagerer ikke så mye på den selv om det er ekelt mange ganger.Hva kan jeg gjøre?

Fortsetter under...

Gjest Christian Anker, spesialist i allmennmed
Skrevet

Jeg foreslår at du oppsøker legen din for en vurdering av om du har kronisk bronkitt og/eller astma. Førstnevnte kan utvikle seg videre til mer omfattende lungeproblemer som f.eks. emfysem og skyldes ofte røyking.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...