Gå til innhold

Søvnproblem


Anbefalte innlegg

Gjest Halstein
Skrevet

Er en mann på 66 år som har brukt Imovan nesten hver natt i 6 år 7,5 en hel eller en halv tabl. Jeg føler meg til tider veldig urolig i kroppen og svetter en del kan, dette skyldes medisinen. Tror jeg må slutte med dem. Hva kan jeg vente av ubehag og hvordan bør jeg gå frem. Har ikke så lyst å ta dette opp med fastlegen min.

Videoannonse
Annonse
Nils Håvard Dahl, psykiater
Skrevet

Jeg tviler på at plagene skyldes medisinen.

Det er fullt mulig å trappe langsomt ned uten særlig ubehag. Noe annet er at du nok må forvente deg en del søvnproblemer innen du venner deg til å sovne uten denne medisinen.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...