Gå til innhold

Håravfall av Lamictal?


Gjest mister håret
 Del

Anbefalte innlegg

Gjest mister håret

Jeg er en kvinne på 32 år som den siste tiden har mistet store mengder hår. Nå har det pågått i over tre måneder, og jeg begynner rett og slett å bli bekymret for hva det kan skyldes - og for å ende opp skallet :-P

Ettersom jeg nylig har tatt en rekke prøver hos legen som alle var fine (jern, blodsukker, stoffskifte, serumkonsentrasjon lamotrigin, blodtrykk), lurer jeg på om håravfallet kan skyldes Lamictal?

Øvrig informasjon: BPII, bruker kun Lamictal 200 mg (lave doser Zyprexa ved blandede episoder, men halvannen måned siden sist). Ingen andre medisiner, røyker ikke, er normalvektig (BMI 20,5) og i gjennomsnittlig god form, sunt kosthold, men en god del stress på jobb.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Fortsetter under...

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
 Del

×
×
  • Opprett ny...