Gå til innhold

Klumper i testikklene og barnløshet


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei! Jeg og samboeren min har prøvd å få barn siden mars. Han har klumper i begge pungene og jeg lurer litt på om dette kan være grunnen til vår barnløshet. Han vil ikke gå til legen og undersøke det, og han insisterer på at det ikke er farlig. Vil du anbefale et legebesøk eller skal jeg stole på samboerens "diagnose"?

Gjest Christian Anker, spesialist i allmennmed
Skrevet

Jeg vil anbefale han å oppsøke lege da klumpene kan være åreknuter hvilket kan være forbundet med en viss reduksjon i fruktbarheten.

Nå har dere ikke forsøkt så lenge enda så det er det nok fortsatt gode muligheter for du kan bli gravid.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...