Gå til innhold

Bare et dårlig menneske ?


Anbefalte innlegg

Når en person er voldelig, truer barna sine på livet. Bryter de ned psykisk, sier at de ikke fortjener å leve. De får ikke lov til å grine og gjør de det så er helvete løs. Han tar tiden når de er på badet, tar tiden når de spiser. Han ringer hele tiden for å sjekke hvor de er og hva de gjør. Teller hvor mange minutter de kommer for sent hjem, bare 1 til 2 min blir kommentert og lagd en sak av. Barna er udugelige og verdiløse. Han lyver på seg alvorlig sykdom, tar farvel med barna og skriver testamente. For så å finne ut at det bare var en løgn, han var aldri syk og skulle heller ikke dø.

For meg er dette en psykopat, fullstendig mangel på empati. Men nå som folk skal være poltisk korrekt, så sier de bare at han er et dårlig menneske.

Tar jeg helt feil her ?

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/342554-bare-et-d%C3%A5rlig-menneske/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...