Gå til innhold

Skrive til psykologen


Anbefalte innlegg

Gjest så pinlig
Skrevet

NHD tror du det er greitt at jeg gir psykologen 15 maskinskrevne sider om opplevelser jeg har hatt og hvordan jeg har hatt det. Jeg føler liksom at det blir feil å prakke på han alt for mye arbeid utenom timene mine.

Han får ikke så mange ord ut av meg, og han skjønner sansynligvis at jeg enda er skeptisk, men hvis jeg gir han ting så kanskje jeg tør å snakke om det.

Videoannonse
Annonse
Gjest bh.kj
Skrevet

Veldig bra! Skriv ned alt, ikek vær redd for å utelate noe, så kan dere bruke dette videre. 15 sider er masse, men jeg hadd elett tatt dette med dersom det inneholdt det som var viktig for meg at han skulle vite, og jeg som behandler ville blitt svært glad for å få vite såpass mye

Nils Håvard Dahl, psykiater
Skrevet

Det er helt greit og meget praktisk.

Skrevet

Jeg skrev en hel bok på over 400 sider som psykologen leste. 15 sider er ingenting.

De er nå vant til å lese tusenvis av sider i året.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...