Gå til innhold

Doktor online registrering


Anbefalte innlegg

Gjest survehue1
Skrevet

Man kan da skrive som uregistrert når mån spør igjennom psykiateren, og ikke legger direkte ut på forumet tydeligvis. Nei jeg var ikke full i går og jeg får fortsatt ikke registrert meg.

Gjest Moderator
Skrevet

Siden du har fått postet dette innlegget, så har du jo også opprettet en brukerkonto allerede. Hva er det du ikke får til?

Gjest Mener jeg
Skrevet

Siden du har fått postet dette innlegget, så har du jo også opprettet en brukerkonto allerede. Hva er det du ikke får til?

En trenger da ikke opprette en brukerkonto for å stille spørsmål til andre fagpersoner heller? Det holder jo at en skriver epostadressen?

Prøv selv, klikk på bildet av Nils Håvard Dahl.

Gjest Moderator
Skrevet

Ser nå at du har stilt spørsmålet gjennom fagsvartjenesten.

Vi har for tiden problemer med den automatiske utsendingen av passord til nye brukere. Dette begyr at inntil denne feilen er rettet, så må man henvende seg direkte til [email protected], dersom man ikke mottar passordmail.

Beklager dette!

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...