Gå til innhold

Mitralklaff


Anbefalte innlegg

Skrevet

Min sønn (13mnd) har "hull" i mitralklaffen. I dag har han feber. Når bør man oppsøke lege?? Hva skal jeg passe på??

  • 2 uker senere...

Fortsetter under...

Skrevet

Har dere ikke fast lege/kardiolog på sykehuset som dere går til kontroll hos? Ta en telefon og spør vedkommende. Det har vi gjort massevis av ganger og alltid fått gode råd og evt. fått komme inn til en sjekk. Lykke til!

  • 2 uker senere...
Gjest Einar Søyland, spesialist i hjertesykdom
Skrevet

Svar til Isolde.

Jeg regner med at du har fått beskjed om at din sønn skal ha forebyggende antibiotica ved bakterielle infeksjoner, etc. Ved feber er det ofte vanskelig å bedømme hva som er årsaken, men man skal være ganske liberal med antibiotica-bruken hos slike pasienter som din sønn.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...