Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

På grunn av tilbakevennende depresjoner har jeg nå omsider godtattat jeg må gå på Cipralex, det satt langt inne.

For et år siden klarte jeg å gå ned ti kilo og var kjempeførnøyd med vekta mi. Etter tre måneder på Cipralex har jeg gått opp igjen med 3,5 kilo, det er surt. Jeg ble veldig kvalm og uggen av Cipralex i oppstartfasen og for å bøte på dette har det blitt en del småspising og litt for mye søtsaker.

Andre som har gjort seg den erfaringen?

Jeg skal prøve å skjerpe meg og få bedre regime med faste måltider, mindre søtt og prøve å holde meg skadefri så jeg kan trene igjen.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...