Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvordan skjer en behandling av blod i avføring? Det er friskt, rødt blod. Jeg kommer ikke til å legge meg ned og blotte rumpa uansett.

Fortsetter under...

Gjest molomon
Skrevet

Går trolig over av seg selv. Rifter eller hemo-saker er nok årsaken. Vel, hemo-saker kan bli så vondt at selv den som er mest redd for å vise ræva gladelig viser den.

Skrevet

Friskt rødt blod kan være innvendige eller utvendige hemorroider.

Er det mye da? Om det bare er noen dråper kan det være en rift kanskje?

Eller det kan være tykktarmskreft. Gå til legen du.

Gjest pointless
Skrevet

Du får se det an litt. Det kan være at det er hemoroider eller en rift som det sies i andre innlegg her. Men hvis det ikke blir bedre og ikke er vondt og sårt (som det vanligvis er ved ovennevnte problemstilling), kan det være at blodet kommer fra lenger opp i tarmen. Da kan det være et symptom på en tarmsykdom som f.eks ulcerøs kolitt eller crohns, eller det kan i verste fall være kreft.

Så gå til legen din og blottlegg ræva di og bli undersøkt, du. Hvis dette vedvarer, altså.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...