Gå til innhold

søndag


Anbefalte innlegg

Skrevet

Syns du søndag er en kjedelig da?

Husker alltid søndager var kjedelig når jeg vokste opp, en lang dag. Syns den er ganske laaang fremdeles.

Gjest trilleto
Skrevet

Ikke kjedelig. Den virker lengre enn mange andre dager, naturlig nok. Hele dagen friiiii. Nå tar jeg på meg treningstøy og stikker bort og rører litt på legemet. Slikt er søndager fint til :)

Skrevet

Ikke kjedelig. Den virker lengre enn mange andre dager, naturlig nok. Hele dagen friiiii. Nå tar jeg på meg treningstøy og stikker bort og rører litt på legemet. Slikt er søndager fint til :)

Ja, jeg gikk en liten tur :)

Skrevet

Nei, søndag er en deilig dag :-) Har inntrykk av at ungene mine ogeså liker søndager.

Som regel spiser vi frokost sammen litt seint, noen ganger går vi i kirka - noen gangr drar vi ut på tur enten bare oss fem eller sammen med noen - andre ganger er vi bare hjemme og er i og rundt huset.

I dag var vi på vinterens første ordentlige skitur i strålende solskinn :-)

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...