Gå til innhold

"dotter i ørene", mulig å få bort? Hvordan?


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Gjest HHP58

Nesespray?

Knip igjen nesa med to fingre, lukk munnen og prøv å "blås" ut med ørene slik at du kanskje utligner trykket på den måten?

Virker ikke dette kan du prøve forsiktig med q-tips.Åpner ikke ørene seg når du har stukket de ganske langt inn,får du prøve noe annet.Vær forsiktig så du ikke skader trommehinnene!

Virker ikke dette kan du prøve forsiktig med q-tips.Åpner ikke ørene seg når du har stukket de ganske langt inn,får du prøve noe annet.Vær forsiktig så du ikke skader trommehinnene!

Er du rusk?!! Man skal IKKE stappe Q-tips inn i ørene "så langt du kommer". Det er helt misforstått, man kan veldig lett ødelegge hørselen.

"Man skal ikke putte noe inn i ørene som er mindre enn en albue", sies det.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...