Gå til innhold

Bulgaria-tur


Gjest takk - takk - takk

Anbefalte innlegg

Gjest takk - takk - takk

Jeg og familien skal på ferie til Bulgaria nå om kun få dager. Vi er to voksne og to barn.

Etter denne selvmordsbomberen så kjenner jeg så klart at man blir litt nervøs - og ja, jeg er lett nervøs av slikt.

Men, det er da ingen grunn til å droppe denne ferieturen? Vet at UD ikke har gitt restruksjoner.

Dere andre - dere hadde vel reist dere også?

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/381750-bulgaria-tur/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Annonse

Datteren min og jeg var i London mens sikkerhetsnivået var på det aller høyeste - mørkerød kode eller hva de nå kaller det. Årsaken var at de angivelig hadde avslørt og avverget et planlagt terrorangrep i siste liten.

Det eneste vi merket var at alt på flyplassen gikk i sneglefart. Så jeg hadde absolutt reist, men beregnet god tid til alt som har med kontroll og sikkerhet å gjøre.

Det farligste statistisk sett er som regel å komme seg til og fra flyplassen, dersom dette skjer med bil eller buss ;-)

Lenke til kommentar
https://forum.doktoronline.no/topic/381750-bulgaria-tur/#findComment-3366815
Del på andre sider

Annonse

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...