Gå til innhold

Kontrollorgan psykiater med driftstilskudd?


Anbefalte innlegg

AnonymBruker

Er det noen som vet; er det Helsetilsynet som er kontrollorgan for psykiatere med driftstilskudd? Kan man sende bekymringsmelding/klage på psykiater? Blir disse psykiaterne «fulgt opp», av noen/noe system? Taes det noen stikkprøver ift journalføring/medisinering? 

Anonymkode: 59bb8...2ba

Fortsetter under...

9 timer siden, AnonymBruker skrev:

Taes det noen stikkprøver ift journalføring/medisinering? 

Det som før het og fortsatt kalles Fylkeslegen/fylkeslegeembetet driver hele tiden med tilsyn av sykehus, kommunehelsetjeneste, fastleger avtalespesialister etc. I slike tilsyn sjekkes bl.a. journalføring og behandlingspraksis.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...