Jump to content
AnonymBruker

Medisin

Recommended Posts

AnonymBruker

Jeg tar en veldig lav dose Quetiapin for søvn. Det er ca.et år siden jeg tok det og det er veldig effektivt for søvnen. Når jeg brukte det nå så fikk jeg veldig hangover dagen etter og det har jeg ikke hatt før. Hva kan det komme av? I kombinasjon med nye medisiner? For lite drikke?

Anonymkode: ed3ff...711

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fortsetter under...

kupton

Det skjer alltid ved ny oppstart. Det forsvinner etter en uke. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
AnonymBruker
38 minutter siden, kupton skrev:

Det skjer alltid ved ny oppstart. Det forsvinner etter en uke. 

Hvorfor har det ikke skjedd før?

Anonymkode: ed3ff...711

Share this post


Link to post
Share on other sites
kupton
15 minutter siden, AnonymBruker skrev:

Hvorfor har det ikke skjedd før?

Kanskje fordi du var dårligere og ikke så godt kjente hangover.

Share this post


Link to post
Share on other sites
AnonymBruker
5 timer siden, kupton skrev:

Kanskje fordi du var dårligere og ikke så godt kjente hangover.

Aha, det forklarer saken.

Anonymkode: ed3ff...711

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

Artikler fra forsiden

×
×
  • Create New...